Opinie

Kwiecień 17, 2013

Polecany fotograf ślubny

Opinie o zdjęciach ślubnych z okolic Śląska i Małopolski.

Na pytanie ” kogo polecacie do wykonania zdjęć na moim ślubie i weselu ” mam jedną odpowiedź – Jacka Jarczoka JJF. Najlepszy fotograf ślubny! Pracuje głównie na terenie południowej Polski – Śląsk, Katowice, Kraków, Bielsko-Biała. Pełen profesjonalizm, artyzm, indywidualne podejście, dyskrecja. Co najważniejsze, świetne, nieszablonowe zdjęcia. Zdecydowanie polecam! Przeczytajcie kilka poniższych opinii zadowolonych klientów.

Marta i Michał

marta_michal_opinie

Zanim poznaliśmy Jacka nie spodziewaliśmy się z żoną właściwie niczego. Mogliśmy tylko przypuszczać jaki może być fotograf ślubny.
Baliśmy się jedynie trochę, że może się okazać nachalny – coś w typie facet, którego wszędzie pełno, ale nie wiele z tego wynika.

Na szczęście okazało się, że Jacek jest osobą bardzo sympatyczną, ciepłą w kontaktach oraz niezwykle profesjonalną co dla nas było oprócz samego wyglądu zdjęć najważniejsze.

Co do samych zdjęć okazało się, że Jacek posiada bardzo rzadko spotykaną i niezwykle cenną u fotografa ślubnego cechę. Mianowicie – potrafi
w sposób fenomenalny „złapać chwilę”. Jedną ulotną sekundę, może dwie, które sprawiają, że każde zdjęcie przywołuje bliskie sercu wspomnienia.
W najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewaliśmy się, że nasze zdjęcia ślubne okażą się produkcją godną planu filmowego.

Zgodnie z żoną postanowiliśmy napisać rekomendację dla Jacka, ponieważ dał nam coś czego się nie spodziewaliśmy w tak dużej skali. Dał nam nasze szczęście uwiecznione w obrazach.

Dziękujemy.

 

Monika i Jacek

Opinie o Jacku Jarczoku - fotografie wykonującym sesje zdjęciowe za granicą.

Spontaniczna decyzja o ślubie cywilnym we Włoszech więc mało czasu na przygotowania. Dokumenty, strój, obrączki.. fajnie by było mieć jakieś zdjęcia na pamiątkę dla rodziny bo jesteśmy tylko my i świadkowie.. fotograf.. ale kto w święta przeleci do nas do Rzymu?

To była intuicyjna decyzja. Przypadkowo znalezione zdjęcie w Internecie naprowadziło nas na stronę Jacka i chwilę później wykręciliśmy jego numer, a po krótkiej  rozmowie byliśmy przekonani , że będziemy mieć wyjątkowe zdjęcia. Jacek przyjął nasza propozycję  i ucieszył się, że będzie mógł zrobić sesje w Rzymie. My ucieszyliśmy się, że trafiliśmy na wyjątkowego człowieka i  artystę.

To był cudowny dzień i jako taki został w naszej pamięci ale to co zobaczyliśmy na  zdjęciach zaparło nam dech, wycisnęło łzy wzruszenia, wywołało radość i uśmiech, dumę  oraz  dziesiątki gratulacji.  Jacek to wyjątkowa osoba na „swoim miejscu”  - profesjonalny, doświadczony, pełen pozytywnej energii. Potrafi dostrzec i uwiecznić najdrobniejszy detal, chwile, emocje tak cenne w tym wyjątkowym dniu. Jego wrażliwość i poczucie estetyki dają gwarancję oryginalnej i pięknej pamiątki, wyjątkowego prezentu i ciągłej  potrzeby oglądania, wspominania , delektowania się każdą chwilą i emocją tak niezwykle uwiecznioną na wieki …dziękujemy Ci Jacku ☺

 

Ania i Michał

Rekomendacja dla JJf od Ani i Michała

Jeszcze raz dzięki za wszystko. Na każdym etapie przekonywaliśmy się , że decyzja o wizycie w Pszczynie była najlepsza. Mamy nadzieję, że do spotkania kiedyś jeszcze. Polecamy Cię komu możemy bo zdjęcia mówią same za siebie;). Zachwytów nie ma końca!

 

Basia i Paweł

basia_pawel_opinie

Krótko i na temat, dwa słowa:
1. Wow!
2. Dziękujemy!

 

Sandra i Jacek

Ślub w mundurze.

Co tu dużo mówić, Twoje zdjęcia przeniosły nas z powrotem do dnia ślubu i za to Ci pięknie dziękujemy! Przyniosły dużo uśmiechu, ale też wzruszenia. Wszystko, co moglibyśmy sobie wymarzyć żeby było uwiecznione na zdjęciach – jest (dekoracje, sala – na tym nam zależało, bo to nasza robota), oddałeś zarówno klimat pięknej zabawy, spojrzenie na ten dzień z różnej perspektywy, jak też na naszej sesji wydobyłeś z nas prawdziwych (no, prawie!) modeli! Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym, mamy najpiękniejsze zdjęcia świata! Do tej pory oglądaliśmy je cztery razy, a jutro planujemy piaty wspólnie ze znajomymi :) Do tego wszyscy byli zachwyceni Tobą, jako osoba – zostałeś odebrany jak bardzo skromny człowiek, którego nie da się nie lubić, a do tego na calej imprezie byłeś zupełnie niezauważalny, wiec nikt nie czuł skrepowania okiem obiektywu (zwłaszcza my jako Para Młoda!). DZIĘKUJEMY!

 

Agnieszka i Dominic

aga_dominic_opinie

Jako para polsko-angielska mieszkająca w Kanadzie, zdawaliśmy sobie sprawę, że planowanie wesela w Zakopanem nie będzie łatwe. Nie będę ukrywać – było dla nas ważne aby wybrać odpowiednie osoby, które pomogą nam stworzyć atmosferę, jaką sobie wymarzyliśmy z najmniejszą dawką stresu. Jacek okazał się cudem zesłanym dla nas :) Do dziś powtarzam, ile mamy szczęścia, że właśnie Jacka wybraliśmy. Komunikowaliśmy się wyłącznie przez maila i nie mieliśmy żadnych problemów. Jacek zawsze odpisywał bardzo szybko na wszelkie pytania. Na naszym pierwszym spotkaniu (w przeddzień wesela w Zakopanem – Jacek przyjechał dzień wcześniej) omówiliśmy wszystkie szczegóły. Opowiedzieliśmy Jackowi jak sobie wyobrażamy nasz wielki dzień. Od razu odnieśliśmy wrażenie, że jesteśmy w dobrych rękach. Nie wiem jak Jacek to robi, ale wiedział dokładnie co mamy na myśli, co jest dla nas najważniejsze. Zrozumiał, że nie chcemy pozowanych, wymuszanych zdjęć. Chodziło nam o uwiecznienie chwil, wydarzeń – nawet jeśli nie potoczyły się zgodnie z planem ;) Bo takie chwile wspomina się z uśmiechem na twarzy, to właśnie takie chwile tworzą historie, które się opowiada przez całe życie.

W dzień wesela, Jacek był bardzo elegancki, cierpliwy, profesjonalny i ….. prawie niewidoczny! Również wielkim bonusem okazał się fakt, że Jacek mówi po angielsku. Dzięki temu mógł porozumieć się z moim mężem i gośćmi z Anglii i Kanady. Realizacja zdjęć była bardzo szybka, a kiedy otrzymaliśmy album weselny, byliśmy zachwyceni. Jacek ma dar uchwycenia momentu, atmosfery, dzięki temu oglądając nasz album, za każdym razem się wzruszamy.

Dziękujemy Tobie serdecznie i życzymy powodzenia w przyszłych projektach!

Aga i Dom z Vancouver ;)

 

 Kasia i Darek

Fotografia ślubna Chorzów

W wyborze fotografa ślubnego tylko częściowo chodziło o zdjęcia. Zależało nam także na profesjonalnej i godnej zaufania osobie i taką właśnie znaleźliśmy w Jacku. Fantastyczne zdjęcia dostaliśmy w pakiecie :)

Na każdym etapie naszej współpracy Jacek okazywał się być profesjonalny i opanowany, co w dniach przedślubnej gorączki było miodem na nasze skołatane nerwy. Od miejsca ślubu i miejsca pracy Jacka dzieliło nas jakieś 400 km, więc kontakt z fotografem na etapie przygotowań był dla nas kluczowy. Błyskawiczne i wyczerpujące odpowiedzi na maile, dyskusje przez telefon, pełna gotowość, by dzień naszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany. To czuło się na każdym kroku, budowało nasze zaufanie
do fotografa i sprawiało, że stres przed okiem obiektywu zupełnie zniknął. Cenimy w Jacku jego doskonały gust i pasję do tego, co robi. Nie chodzi tylko o to, że Jacek ma talent, ale też o ciężką pracę i doskonały warsztat wyrażony dbałością o każdy szczegół. Spośród wszystkich osób, z którymi pracowaliśmy przy organizacji wesela, Jacek okazał się najlepszy – nie zawiódł ani razu, a każdy etap współpracy przechodził nasze oczekiwania.

Z przyjemnością będziemy śledzić rozwój kariery Jacka. Połączenie talentu, świetnego gustu i ciężkiej pracy widać w fantastycznych fotografiach. Jest pięknie!

 

Agata i Mateusz

Zdjęcia z hotelu w Węgierskiej Górce.
Jacku,
Zdjecia sa cudowne – przywołują najpiękniejszej wspomnienia :)

 

Marysia i Darek

Zdjęcia ślubne z Villa Marina nad Pogorią w Dąbrowie Górniczej.

Decyzję o tym, że to właśnie Jacek będzie fotografem na naszym ślubie i weselu podjęliśmy już.. 2 lata wcześniej. Przejrzeliśmy w internecie mnóstwo stron ze zdjęciami ślubnymi, ale to
właśnie zdjęcia Jacka najbardziej nas „przyciągnęły”.
Kontakt mailowy, a później spotkanie tylko upewniły nas w przekonaniu, że nasza decyzja była jak najbardziej słuszna. Jacek jest nie tylko profesjonalistą (co każdy widzi oglądając Jego zdjęcia), ale przede wszystkim bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem (co każdy czuje już po pierwszym mailu ;)).
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej oraz z dnia naszego ślubu są przepiękne! Dzięki nim każdego dnia możemy przeżywać po raz kolejny jedne z najwspanialszych chwil naszego życia.
Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy właśnie na Jacka i z całego serca możemy polecić go wszystkim, którzy oczekują od fotografa profesjonalizmu, pasji i dobrego smaku. A my mamy nadzieję,
że nasza współpraca z Jackiem jeszcze nie dobiegła końca i spotkamy się przy kolejnych ważnych wydarzeniach w naszym życiu :) Dziękujemy!

 

Kasia i Piotr

kasia_piotr_umami_opinie

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Jackiem. Historia naszego dnia opowiedziana w starannie dobranych kadrach wykonanych przez Artystę. Pełen profesjonalizm, skupienie na detalach, dyskrecja, staranność i sumienność w zapisywaniu wspomnień. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność, a nad to za zwykłą ludzką życzliwość, której otrzymaliśmy tak wiele:)

Kasia i Piotr

 

Maja i Cian

maja_cian_opinie

Wybraliśmy Jacka, ponieważ widzieliśmy jego projekty i nie było dyskusji o wyborze innego fotografa. Chcieliśmy sesję naturalną, w formie reportażu, z tylko kilkoma „pozowanymi” zdjęciami, z czego większość miała być na wesoło. Chcieliśmy coś, co spowoduje nasz uśmiech na twarzy za 10, 20, 30 lat…

Efekt jest zachwycający i jest to opinia nie tyko nasza, ale także gości weselnych. Do tej pory nie możemy się napatrzeć na zdjęcia. Idealnie uchwyciły każdy moment, chwile radości, chwile wzruszenia i szalonej zabawy :) Dzięki zdjęciom Jacka nasze wesele nadal żyje. W zasadzie nie trzeba sobie przypominać jak było, bo reportaż uchwycił te ważne momenty chwila po chwili.

Co do samego serwisu, to Jacek jest bardzo rzetelny, miły, wyrozumiały, profesionalny i słowny. Wysłał nam fajne przedweselne rady na maila, miał pomysły na zdjęcia i wszystko przyszło na czas. Co jest chyba najważniejsze, to sesja jest bardzo dyskretna. Mój mąż nazwał go szpiegiem, bo Jacek skrada się pomiędzy ludźmi, w ogóle go nie widać, a jak się patrzy na efekt końcowy, to wygląda tak, jakby wszędzie go było pełno. Nie wiem jak on to robi! Generalnie warto Jackowi zaufać, bo to w końcu on jest profesjonalistą i wie jakie zdjęcia w jakim otoczeniu sprawdzają się najlepiej. Mieliśmy kilka pomysłów i „wizji”, które świetnie wykorzystał. Niektóre kompletnie by się nie sprawdziły z technicznego punktu widzenia, co nam cierpliwie wyjaśnił.

Polecam każdemu, kto chce niepowtarzalnej sesji. Cena jest warta każdej złotówki.

 

Asia i Witek

asia_witek_opinie

Łezka w oku się kręci… Niesamowite, jak wspaniale udało Ci się uchwycić niezapomniane wspomnienia i najważniejsze chwile z tego wyjątkowego dnia. Białoszewski powiedziałby „Taki traf mi się”, ale w Twoim przypadku, to żaden traf, jedynie talent i wyczucie. Serdecznie Ci dziękujemy!!!

 

Natalia i Piotr

natalia_piotr_opinie

Poszukując fotografa na ślub szukaliśmy kogoś, kto nie będzie popisywał się znajomością Photoshopa na poziomie super zaawansowanym, albo stawiał sobie za cel robienie zdjęć typu modern art. Z drugiej strony chcieliśmy wynająć profesjonalistę, który wie, do czego służy aparat, a nie po prostu pstryka zdjęcia. To wszystko znaleźliśmy u Jacka. Gdy przeglądaliśmy galerie innych fotografów nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że wszyscy kończyli tą samą szkołę. U Jacka było inaczej – niepowtarzalnie. Jacek to fotograf, który potrafi uchwycić chwilę i stworzyć z niej wiecznie żywe wspomnienie. Jego zdjęcia pełne są dobrych emocji.

Jacek jako osoba ma w sobie entuzjazm i widać po nim, że to co robi to jego pasja, dlatego od razu go polubiliśmy. Istotne dla nas było również to, by umowa, którą spisywaliśmy, nie zawierała żadnych ukrytych kosztów, niedomówień i punktów pisanych drobnym drukiem. Tu Jacek również zdał egzamin. Podczas samej ceremonii ślubnej i wesela był praktycznie niewidoczny. Nie narzucał się nikomu, nie strzelał fleszem po oczach, nie wjeżdżał z obiektywem w talerz z rosołem. Dyskretnie i po mistrzowsku stojąc gdzieś obok chwytał najważniejsze dla nas momenty. Materiały, które otrzymaliśmy po weselu były najwyższej jakości. Fotoksiążka, płyty ze zdjęciami, a wcześniej prywatna galeria w Internecie – to nie były tylko albumy ze zdjęciami, to była fotorelacja opowiadająca naszą historię z tego magicznego dnia.

Polecamy Jacka rękami, nogami i całym sercem. Jeśli szukasz połączenia pasji z profesjonalizmem to jesteś we właściwym miejscu.

 

Ola i Mateusz

Zdjęcia ślubne z wesela w Restauracji Calvados w Katowicach.

Najlepszy fotograf pod słońcem. Pełne zaangażowanie, profesjonalizm a przy tym duże poczucie humoru. Polecam na 10000000%

 

Ania i Wojtek

Ania i Wojtek których wesele odbyło się w Umami w Pyskowicach.

Na zdjęcia Jacka natknęliśmy się w Internecie i była to jedna z lepszych rzeczy w Internecie, którą przyszło nam w życiu zobaczyć, lepsza nawet od filmu kota z chlebem na głowie. Po spotkaniu osobistym i obejrzeniu portfolio, byliśmy już pewni, że musimy zatrudnić Jacka jako fotografa ślubnego, bo właśnie takiego człowieka i takich zdjęć szukaliśmy – ciekawych, przemyślanych i dopracowanych, które będą mówić same za siebie, bez zbędnego kombinowania z photoshopem.

Na weselu Jacek był prawie niewidoczny; nie mamy pojęcia kiedy robił te wszystkie zdjęcia, które zrobił, a jak to zrobił, że wszystkie są doskonałe, to tym bardziej magia. Nie mamy żadnych wątpliwości, że dokonaliśmy słusznego wyboru – zdjęcia Jacka są niebanalne,wzruszające, czasem też zabawne, absolutnie doskonałe. Oto człowiek, który zrobi Wam zdjęcia tak dobre, że panna młoda będzie na nich wyglądać na 5 kilogramów mniej, a pan młody na 5 centymetrów w bicepsie więcej. Fotograf-złoto i przy okazji jest to fotograf-pendolino, bo zdjęcia dostarcza szybciej niż babcia dokładkę przy niedzielnym obiedzie. Nie mogło być lepiej! Dziękujemy!

 

Ania i Jakub

ania_jakub_opinie

Wybór fotografa nie jest dziś łatwy. Rynek jest przepełniony ofertami. Kwestia, aby je przesiać i znaleźć tego idealnego . I nam się to udało.
Profesjonalizm Jacka poznaliśmy już od pierwszego kontaktu – szybkie (wręcz ekspresowe) odpowiedzi na maile, transparentność (wzór podpisywanej umowy do zapoznania się przed spotkaniem), konkretne ustalenia i otwartość to jego mocna strona.
Uchwycił, tak jak sobie to wyobrażaliśmy, najważniejsze i najpiękniejsze chwile naszego ślubu i wesela – przy czym – co bardzo ważne – był niezauważalny.
Polecamy Jacka wszystkim, którzy chcą pracować z ludźmi kompetentnymi, uprzejmymi i elastycznymi.
Mamy nadzieję, że Jacek będzie nam mógł towarzyszyć podczas kolejnych ważnych etapów naszego życia i uwieczni następne piękne chwile.
Dziękujemy jeszcze raz!

 

Aleksandra i Piotr

aleksandra_piotr_opinie

Już tyle razy to pisaliśmy, mówiliśmy, że nie wiem co mamy jeszcze dodać.

Współpraca z Tobą to była czysta przyjemność. Dziękujemy Ci raz jeszcze za to, że dzięki Tobie i stworzonym przez Ciebie małym arcydziełom zamkniętym w pięknej oprawie możemy tak często jak tylko chcemy wracać wspomnieniami do tych cudownych chwil. Nie wiemy jak to zrobiłeś, jak zaczarowałeś ten aparat ale to co stworzyłeś to nie tylko zdjęcia – to zebrane w boskim albumie cudowne emocje i chwile, które będą nam towarzyszyć jeszcze bardzo bardzo długo (miało być do śmierci – ale chyba brzmi trochę zbyt poważnie).

Mamy nadzieję że nie daliśmy Ci się za bardzo we znaki trochę grymasząc czy wysyłając ciągle jakieś nowe koncepcje zdjęć do albumu – nie mogliśmy się zdecydować na wybór 120 zdjęć spośród aż tylu boskich ujęć.

Obiecujemy polecać Ciebie, Twoje oko i aparat wszystkim poszukującym profesjonalnego fotografa, który zamiast zadzierać nosa czy mędrkować potrafi słuchać a dzięki temu w 100 % realizuje marzenia Klienta. Co tu dużo gadać super z Ciebie człowiek i mega fotograf.

Jeszcze raz wielkie dzięki i mamy nadzieję do zobaczenia niebawem na kolejnych sesjach.

 

Maja i Paweł

Zdjęcia ślubne w górach
To będą piękne pamiątki z naszego wyjątkowego dnia. W magiczny sposób uchwyciłeś wszystko, co było ważne. Wspaniałe kadry oddają emocje nasze i naszych gości. Sesja w górach robi ogromne wrażenie! Dziękujemy za Twój profesjonalizm, spokój i dobre oko :)

 

Grażyna i Paweł

grazyna_pawel_pod_lipami_katowice

Jacku, współpraca z Tobą była największa przyjemnością! Pełen profesjonalizm na weselu, szybka obróbka zdjęć, przecudowne ujęcia! Wiem już, że jak będę kogoś polecać do fotografii ślubnej i nie tylko – to TYLKO Ciebie! Bardzo dziękujemy razem z Pawłem za rewelacyjną współpracę!

 

Ewelina i Jan

Wesele w folwarku Zalesie

J.J. chcieliśmy z całego serca podziękować za Twoją obecność 11.07.2015! Cieszymy się, że to właśnie Ty byłeś osobą, która uwieczniła tamten dzień – nie zamienilibyśmy Cię na nikogo innego!!
Dziękujemy za wszystko – zaangażowanie, ciepłe słowo, fantastyczny kontakt, cierpliwość, wyobraźnie, profesjonalizm i przede wszystkim wspaniałe fotografie!!

Państwo Żwirek :)

 

Emilia i Rafał

emilia_rafal_opinie

Jacku, zdjęcia zniewalają. Jesteś prawdziwym profesjonalistą! W tak dyskretny sposób zrobiłeś tyle pięknych zdjęć, że brakuje mi słów. Uchwyciłeś na prawdę wszystkie emocje podczas ślubu i wesela. Nie mogę doczekać się sesji. Będę polecać Cię każdemu.

 

Zosia i Zbyszek

zosia_zbyszek_opinie

Zdjęcia przepiękne, wczoraj oglądaliśmy z Zosią do późnej nocy po raz kolejny i kolejny…  i dzisiaj też będziemy oglądać.
Dziękujemy bardzo za wspaniałe zdjęcia, które niosą w sobie wiele różnych emocji – śmiech, wzruszenie, czasem zaskoczenie, że potrafiłeś dostrzec
i uchwycić takie szczegóły – podziwiamy ( i gratulujemy sobie takiego dobrego wyboru fotografa).

 

Beata i Mateusz

beata_mateusz_opinie_zakopane

Początkowo wybór fotografa wydawał się trudny, jednak pośród wielu ofert zdjęcia Jacka mocno się wyróżniały. Od razu widać jego wielki talent i pasję do fotografii. Jego kadry nie są standardowe, a wiele z nich oddaje ulotność chwili. Gdy poznaliśmy Jacka, okazało się że jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Zaskoczył nas swoim spokojem, ciepłem i skromnością. Na ślubie i weselu był „niewidoczny” a my czuliśmy się bardzo swobodnie. Goście nie byli skrępowani, a wręcz zaskoczeni kiedy Jacek zrobił te zdjęcia. Jacek bardzo szybko wysłał nam gotowe fotografie i wywiązał się ze wszystkiego w 100 %, a nawet więcej. Rozpakowywanie pięknych i starannie przygotowanych albumów – wzruszające chwile. Jacku, brakuje nam słów. Cieszymy się, że to Ty byłeś z nami w tym dniu! Nie zamienilibyśmy Cię na żadnego innego fotografa ;) i dziękujemy Ci, że dzięki Twojej pracy możemy znów przenieść się w czasie do 25.02.2017 ;)

Beata i Mateusz

 

Karolina i Łukasz

Wesele Karoliny i Łukasza w Białym Domku w Czerwionce-Leszczynach.
Dziękujemy za uwiecznienie magicznych momentów i gestów, których sami nie dostrzegliśmy w czasie tego dnia. Dziękujemy za wzruszenie, które po raz kolejny możemy przeżyć oglądając wszystko, co uchwycone Twym sprawnym okiem – Mistrzu! :):)

 

Dominika i Marcin

Plener ślubny za granicą.

Długo zbieraliśmy się do wystawienia opini Jackowi. Cokolwiek byśmy nie napisali nie odda to tego pod jak ogromnym  wrażeniem jesteśmy zarówno jego osoby jak i zdjęć zrobionych przez niego. Już po pierwszym spotkaniu czuliśmy się jakbyśmy się przyjaźnili od lat. W trakcie ślubu wtopił się w tłum naszych gości i był całkowicie niezauważalny. Za to powstałe zdjęcia są niesamowite, jak nikt Jacek potrafi uchwycić najciekawsze chwile, nieraz były to dosłownie sekundy…Nasz dwudniowy plener w Austrii, będziemy wspominać jako niesamowitą przygodę i ciekawe doświadczenie. Jacku jeszcze raz dziękujemy Ci za najpiękniejszą ślubna pamiątkę oraz za Twoje zaangażowanie i serce włożone we współprace z nami :)

Pozdrawiamy gorąco

Dominika i Marcin

 

Weronika i Bartek

weronika_bartek_opinie

Dzięki za zdjęcia, są super, bardzo nam się podobały. Profesjonalna praca zarówno w domu przed ślubem, w kościele jak i na sali. Byłeś prawie niewidzialny, przynajmniej dla nas. Zdjęcia są „żywe”, sporo się na nich dzieje, no i podstawa -  fajnie uwiecznione najważniejsze momenty. Jesteśmy szczerze zadowoleni z Twoich usług i będziemy polecać innym:)

 

Kasia i Szymon

kasiaszymon_opinie

Jacek to MISTRZ! Dziękujemy za towarzyszenie nam w tych pięknych chwilach, wspólną radość i tyyyle zdjęć, które ciągle wywołują uśmiech i niekończące się wspominanie :) Nawet nie wiesz jak się cieszymy, że to właśnie na Ciebie trafiliśmy! Szacun ;)

 

Natalia i Paweł

natalia_pawel_kalety

Jacka odkryliśmy zupełnie przypadkowo, przeglądając oferty w Internecie i od razu zauroczyły nas Jego fotografie reportażowe. Mieliśmy szczęście, że znalazł czas i wykonał dla nas kawał dobrej roboty.
Dyskretny, uprzejmy, głowa pełna pomysłów, dobre oko i wyczucie chwili. Starał się być niewidoczny, a zarazem subtelnie dawał nam cenne wskazówki.
Bardzo miła współpraca na plenerze. Nie mogliśmy się doczekać efektów. A było naprawdę warto.
Cudowne fotografie, naturalne, nieprzerysowane, a jednak bardzo profesjonalne. Idealnie trafione w nasz gust, możemy je przeglądać bez końca. Pamiątka na całe życie. Jacek zamknął i zaczarował w tych kadrach wszystkie najpiękniejsze momenty w najważniejszym dniu naszego życia.
Strasznie się cieszymy, że na Ciebie trafiliśmy i ślicznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy.
Natalia i Paweł.

 

Ola i Piotr

ola_piotr_opinie

Jacku nie wiem czy dotarł do Ciebie nasz mail więc napisze jeszcze raz:) Zdjęcia są piękne – bardzo Ci dziękujemy, że byłeś z nami w tej ważnej dla nas chwili i ją tak pięknie uwieczniłeś. Dzięki Tobie mamy piękną pamiątkę do której będziemy na pewno często wracać. Jeszcze raz dzięki i pamiętaj że zawsze zapraszamy do Krakowa:)

 

Ania i Tomek

ania_tomek_opinie

Jacek był fotografem na naszym weselu. Nie mam pojęcia kiedy zrobił tyle świetnych zdjęć, kiedy fotografuje jest wręcz niewidzialny
Zależało nam z mężem na wesołej sesji, nie na sztywnych fotografiach. Zdjęcia Jacka mają duszę. Ukazują emocje obecne podczas podniosłych chwil.
Dzięki Jacek!

 

Kinga i Tomek

kinga_tomek_opinie

Jacek towarzyszył nam w jednym z najważniejszych dni naszego życia. Już od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Jacek ma wizję i potrafi ja uwiecznić na zdjęciach. Można mu zaufać i zdać się całkowicie na jego intuicję. Nie trzeba się niczym martwić Dodatkowo Jacek ma cudowny dar wtapiania się w otoczenie jedynym dowodem na jego aktywną obecność podczas uroczystości są piękne zdjęcia, na których są uwiecznione wszystkie ważne chwile. Już teraz wiemy, że zaprosimy Jacka do współpracy w przyszlości gdy tylko będzie się działo coś ważnego
w naszym życiu. Serdecznie polecamy Kinga i Tomek

 

Ania i Łukasz

ania_lukasz_opinie

 To, że akurat Jacek został naszym fotografem ślubnym było zupełnym przypadkiem. Ale tak jak wiele innych przypadków, jakie miały miejsce podczas planowania ślubu, ten także okazał się wyjątkowo szczęśliwy. Pełny profesjonalizm, wyjście naprzeciw naszym oczekiwaniom oraz zadbanie o miłą atmosferę podczas sesji – za to jesteśmy Jackowi bardzo wdzięczni. Choć widzieliśmy się z nim przed ślubem zaledwie 2 razy, czuliśmy się przy nim naprawdę dobrze. Efektem naszej współpracy są wspaniałe zdjęcia, które będą dla nas cudowną pamiątką z jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.

.

Ania i Paweł

ania_pawel_opinie
…to jest dowód na to, że wcale nie potrzeba mieć słonecznej pogody i wyszukanego tła, aby mieć wyjątkowe zdjęcia.
Dziękujemy Jacku za  piękne zdjęcia, ktorymi możemy się cieszyć, za Twój profesjonalizm i zaangażowanie. Życzymy Ci dużo sukcesów, satysfakcji i nowych wyzwań.

 

Jagoda i Kamil

Zdjęcia ślubne Brenna

Zdjęcia są super ! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Tobą !! :) Będziemy mieć cudowną pamiątkę z dnia ślubu i sesji :)

 

Marta i Krzysztof

MartaKrzysztof_opinie

Gorąco polecamy współpracę z Jackiem! Jest bardzo profesjonalny, zaangażowany w to co robi i przede wszystkim dyskretny. Podczas całej uroczystości był praktycznie niewidoczny a uchwycił wszystkie ważne dla nas momenty i detale. Zdjęcia są przepiękne, a co najważniejsze, subtelne i z klasą bo na takich nam właśnie zależało.

Jacek jest nie tylko rewelacyjnym fotografem ale też przesympatycznym człowiekiem. Podczas całej współpracy tworzył miłą i przyjacielską atmosferę, a co najważniejsze zawsze był pomocny, służył dobrą radą i odpowiadał na wszystkie nasze pytania.

Jacku jeszcze raz serdecznie dziękujemy! Dzięki Tobie i Twoim zdjęciom w każdej chwili naszego życia będziemy mogli wrócić do tego cudownego dnia jakim był nasz ślub.